|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Luke Tallis, Mark Tallis, Les Townsend, Jarrod Watson, Nathan Spinner
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach PHISTAWHIPS
|
Drew Cronin, Stephen Biddle, Adrian Bullock, Daniel Rahe, Lyle Clark
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore DOUBLE SHOTS
|
William Simpson, Brett Mc, Michael Gibbon, Corey Stone, Peter Hall
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore FORCE
|
Jade Walker, David Hoffman, Troy Slade, Michael Brooks, Robert Stone, Brett Kennedy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Port Campbell SLSC |
Port Campbell MAKOS
|
Peter Finch, Simon Trotter, Peter Cashmore, Shane Maslin, Paul Younis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bilgola SLSC |
Bilgola BILGOLA GOLD
|
Luke Perrin, Steve Bown, Don Mcmanus, Brendan Murray, Ben Gill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point WILD CHILDS
|
Ross White, Ian Wilder, Paul Schulze, Nathan Marsh, Wade Hegedus
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef MONGRELS
|
Steve Cox, Jeremy Keating, Graeme Burns, Kurt Uebergang, Angus Vowell
|
Race 1 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach 20S
|
Daniel White, Wade Brooks, Karl Norman, Bradley Norman, Michael Norman
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Wayne Turner, Trevor Robson, Vaughn Meldrum, David Gregson, Michael Bofinger
|
Race 1 |
0 |
|
|
Broadbeach SLSC |
Broadbeach BLACK
|
Smith Steve, Smith Sean, Fife Nathan, Abbott Darcy, Timothy Wilson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Nathan Davies, Daniel Townsend, Ben Edgeworth, Darian Brennan, Benjamin Townsend
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino ROBBOS
|
Simon Hyder, Michael Robson, John Lisetto, James Brown, Stuart Thomson
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra BACKSLAPPERS
|
Stephan Budin, Chris Stokes, Stephan Boyd, Gary Vesper, Ryan Airlie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Matt Hickey, Toby Laakso, Liam Bell, Guy Constant, Nick Costley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff T-REXES
|
Richard Smart, Adam Marsden, Adrian Walding, David Frew, Matthew Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl THUNDERBIRDS
|
Wyn Bromiley, Josh Dale, Ryan Dawe, Glen Johnson, Justin Lowry
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow FINGER BLASTERS
|
Jonothon Bell, Tyson Burcher, Nick Fischer, Doug Andrews, Simon Muul
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly FLEA N BAGS
|
Ross Evans, Chris Kirby, Robert Michael, Oliver Michael, Nicholas Jones
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta A
|
Chris Adams, Michael Wright, Dale Elliott, Michael Hryczyszyn, Brian Sullivan, Ian Preston
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) PUNTERS CLUB
|
Rob Svendson, Phil Wittan, Jeremy Black, Stuart Wickens, Piers Warren
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte BRONTESAURUS
|
Alex Menzies, Simon Barnes, Ryan Burke, David Farrington, Scott Hunter
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) PISTACHIOS
|
Woff Chambers, Ant Serventi, Adam Linforth, Scott Keenan, Mark Highfield
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach HUSCARLS
|
Troy Jones, Matthew Wildman, Joseph Fraser, Clint Jones, Cain Hayward
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland DBSN GROUP
|
Andrew Kerr, Jeremy Lawrance, Michael Mcmanus, Matthew Van, Lincoln Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Broulee Surfers SLSC |
Broulee Surfers WILD TURKEYS
|
John Ivanoff, Steve Hilyear, Tom Hilyear, Robert Pollock, Darren Phillips
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach PREDATORS
|
Jonathan Pepper, Austin Woollett, Harrison Wildman, Mark Owens, Matthew Burgess
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Anthony Huckstep, Brad Broom, Rhett Cochrane, Ron Doolan, Tyrell Duff
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe V
|
Paul Bossong, Chad Burling, Jeffrey Burling, Jay Parkin, Alex Davies, Jarrad Dorey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bundaberg SLSC |
Bundaberg BUNDY
|
Martin Krehlik, Nathan Jensen, Kurt Wessel, Paul Wessel, Ryan Mcgregor
|
Race 1 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach B
|
Gabrial Gossage, Michael Sansom, Michael Jarvis, Ian King, Andrew Fogarty
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee MIFACE
|
Gregory Pollard, Michael Scerri, Paul Julian, David Smith, Brett Skinner
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer BLUE
|
Brendon Choice, Duane Mcmanus, Craig Hadfield, John Patison, Mitchell Stuart
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe R
|
Trent Barnett, Martin Edwards, Benjamin Noble, James Stewart
|
Race 1 |
0 |
|
|
Gerringong SLSC |
Gerringong NAPS
|
Malcolm Dunwoodie, Michael Quinn, Richard Payne, Mitchell Payne, Lachlan Payne
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) PYTHONS
|
Christopher Allison, Tim Hosking, Tim Daymond, Ben Hosking, John Van
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff 5 STROKES
|
Matthew Press, Adam Stanley, James Darmody, John Vickery
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters ATES
|
Aaron Casey, Stephen Baguley, Matthew Judd, Steven Keong, Paul Schloss
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Bryce Kelly, Mark Deighton, Mitch Scorey, Joe Western, Matthew Miller, Grant Cooper, Brenden Western
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff COWBOYS
|
James Croot, David Hauser, Andrew Needham, Thomas Hand, Todd Walton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino SLYS
|
Nicolas Rose, Peter Hickey, Trent Brown, Kiel Handcock, Danny Lickiss
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach MUNJAS
|
Daniel Mitchell, Todd Petrie, John Mitchell, Matthew Parker, Duncan Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl BUSINESS TIME
|
John Oxley, Chad Flemming, Mark Spiteri, Rob Lowery, Elton Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mona Vale SLSC |
Mona Vale BLACK
|
Patrick Delaney, Kai Cooper, Bryce Munro, Nathan Perry, James Middleton
|
Race 1 |
0 |
|
|
St Kilda LSC |
St Kilda X
|
Douglas Macfarlane, Cliff Lee, Struan Reid, Simon Gurr, Jan Culka
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly FERRY
|
Nestor Cinotti, Toby Wallace, David Washbrook, Stuart Grover, David Ronald
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Michael Core, Bruce Zillman, Nicholas Foley, Andrew Eddy, Thomas Melloy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla BLACK
|
Brendan Sarsfield, Scott Frater, Simon Levings, Gary Allman, Craig Sims
|
Race 1 |
0 |
|
|
Carlton Park SLSC |
Carlton Park WHITE
|
Hayden Earley, Teresa Krebs, Killian Peddell, Brian Jones, Paul Chamberlain
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra CLIPPERS
|
Phillip Stivano, Luke Barron, Mark Ingelmo, Cameron James, Angus Graham
|
Race 1 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach MUFFIN MEN
|
Jon Piesnik, Tommy Wilson, Mark White, James Latham, Peter Norman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Corrimal SLSC |
Corrimal CORRIMAL
|
Ben Bell, Ben Malcolm, Scott Smith, Dean Dolton, Jason Northey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Eranda Gunasekara, Gabriel Fisch, Jordan Spark, Peter Hickey, Richard Finlay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nobbys SLSC (NSW) |
Nobbys REEFERS
|
Nicholas Mcdermott, Timothy Wilson, Luke Moore, Simon Longhurst, Shane Barclay
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe T CREW
|
Mike Raisbeck, John Polinelli, Nigel Burrows, Adam Moore, Tim Mcfarlane
|
Race 1 |
0 |
|
|
Minnie Water-Wooli SLSC |
Minni Water / Wooli KEGS
|
Tony Benfield, Ashley Benfield, Matthew Mclennan, Nash Callaghan, Robin Mclennan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City SEABOMBS
|
Toby Dawson, Stuart Wilkens, Martin Fox, Simon Tweedie, Scott Burgess
|
Race 1 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra BLUE
|
Matthew Graham, Brian Pascoe, Gregory Bacon, Michael Okelly, Daniel Dwyer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach DINGOES
|
Patrick Anderson, Sydney Norman, Geoffrey Case, Tim Livanes, Christopher Gibbons
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Drew Griffith, Nick Byrne, Brett Beutel, Drew Armitage, Murray Stacey
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl DEREKS
|
Michael Parkes, Matt Wilson, Grant Conran, Matthew Heaton, Shaun Stacey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Floreat SLSC Inc. |
Floreat FLOREAT
|
Brendon Iten, Timothy Iten, John King, Peter Larter, Matthew Morrison, Ryan Shaw, Luke Smoker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woonona SLSC |
Woonona WEIGHTWATCHERS
|
Peter Holmes, Fred Ison, Mark John, Troy Johnson, John Mcinally
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach AVALON BEACH
|
Chris Woods, Derek Millar, Nathan Wellings, Adam Schofield
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff REXONAS
|
David Newton, Alex Welsh, Rhys Williams, Andrew Newton, Scott Spradbrow
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera WILKO
|
Brian Sedivy, Heath Molloy, Joel Zamek, Stephen Bryen, Grant Wilkinson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters ALLSORTS
|
Damien Gripske, Justin Odonnell, Ricky Estreich, Scott Hirst, Brenton Tunsted
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore WHITE
|
Paul Addicott, Nicholas Dolly, Steve Wieland, Damien Carroll, Drew Moles
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Mitchell Craig, Brendan Mac, Blake Mc, Jordan Craig, Michael Greasley, Laurie Murphy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay DEVIATES
|
Nathan Eke, Darren Reidy, Matthew Stevens, Adrian Van, Craig Shepheard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cooks Hill SLSC |
Cooks Hill RUSTY TROMBONES
|
Scott Bear, Allan Mckeown, Darryn Cotterill, Mick Evans, Peter Mcnally
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why DYDINGBATS
|
Scott Cable, Jason Rowe, Jack Stillman, Jay Yeomans, Stephen Scott, Eric Rowe
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven FAIRHAVEN DUKES
|
Brock Uebergang, Joseph Bergen, David Spiteri, Dylan Cresswell, David Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach EXECUTIVES
|
Stephen Fleming, Kevin Geeves, Trent Hollis, Rick Robertson, Brett Main
|
Race 1 |
0 |
|